Siirry sisältöön
Visit Suonenjoki

Puheenjohtaja:
Nuutinen Kirsi, KESK, kirsi.nuutinen@suonenjoki.fi, Puh. 040 581 8576

1. Varapuheenjohtaja:
Ruotsalainen Olavi, SDP, olavi.ruotsalainen@suonenjoki.fi, Puh. 040 750 1898

2. Varapuheenjohtaja:
Kauppinen Pekka, PS, pekka.kauppinen@suonenjoki.fi, Puh. 044 057 5988

Jäsenet:

Backman Pirjo, KD, pirjo.backman@suonenjoki.fi, Puh. 044 980 8272
Engelage Emilia, KESK, emilia.engelage@suonenjoki.fi,
From Jani, VAS, jani.from@suonenjoki.fi
Heikkinen Mika, PS, mika.heikkinen@suonenjoki.fi, Puh. 050 544 8575
Huttunen Juha, KESK, juha.huttunen@suonenjoki.fi
Hänninen Jouko, SDP, jouko.hanninen@suonenjoki.fi,
Kovanen Pauliina, KESK, pauliina.kovanen@suonenjoki.fi, Puh. 050 539 0841
Kääriäinen Osmo, KESK, osmo.kaariainen@suonenjoki.fi, Puh. 050 526 5434
Lahtinen Timo, SDP, timo.lahtinen@suonenjoki.fi
Luoto Anne, SDP, anne.luoto@suonenjoki.fi
Luukkonen Hanna, KESK, hanna.luukkonen@suonenjoki.fi, Puh. 040 566 2050
Mannila Tapani, PS, tapani.mannila@suonenjoki.fi
Markkanen Jonni, KOK, jonni.markkanen@suonenjoki.fi
Markkanen Juha, KESK, markkanen.juha@suonenjoki.fi
Matilainen Marja, VAS, matilainen.marja@suonenjoki.fi, Puh. 050 302 4462
Paananen Marika, KESK, marika.paananen@suonenjoki.fi
Pentikäinen Pia, PS, pia.pentikainen@suonenjoki.fi
Raatikainen Pasi, KESK, pasi.raatikainen@suonenjoki.fi
Rossi Minna, KOK, minna.rossi@suonenjoki.fi
Sorsa Timo, KOK, timo.sorsa@suonenjoki.fi
Suihkonen Mikko, KESK, mikko.suihkonen@suonenjoki.fi, Puh. 040 520 8086
Suihkonen Petri, KESK, petri.suihkonen@suonenjoki.fi
Tuppura Leena, KESK, leena.tuppura@suonenjoki.fi, Puh. 040 099 0591
Turpeinen Tero, PS, tero.turpeinen@suonenjoki.fi

Puhelinnumero julkaistu niiltä, jotka ovat antaneet luvan tiedon julkaisuun.

Etkö löytänyt etsimääsi? Hae sivustolta