Siirry sisältöön
Visit Suonenjoki

Puheenjohtaja:
Luukkonen Hanna, KESK, hanna.luukkonen@suonenjoki.fi, Puh. 040 566 2050

Varapuheenjohtaja:
Herranen Viljo, PS, viljo.herranen@suonenjoki.fi

Jäsenet:
Engelage Emilia, KESK, emilia.engelage@suonenjoki.fi
Jäntti Anni, , anni.jantti@suonenjoki.fi
Laanti Tapio, KOK, tapio.laanti@suonenjoki.fi
Luoto Anne, SDP, anne.luoto@suonenjoki.fi
Raatikainen Pasi, KESK, pasi.raatikainen@suonenjoki.fi

Puhelinnumero julkaistu niiltä, jotka ovat antaneet luvan tiedon julkaisuun.

Etkö löytänyt etsimääsi? Hae sivustolta